Przykładowe ceny gablot – gablota zewnętrzna, gabloty reklamowe

Przykładowe ceny gablot – gablota zewnętrzna, gabloty reklamowe

Chcesz zakupić do swojej firmy, szkoły, czy innego miejsca tablicę ogłoszeniową, czy gablotę reklamową, ale nie wiesz na jakie aspekty zwracać uwagę i jakie mogą być orientacyjne koszty montażu takiej gabloty? Przede wszystkim ważne jest, abyś zastanowił się, czy potrzebne Ci jest gablota zewnętrzna, wewnętrzna, jaka ma być jej wielkość i do czego ma służyć.

Na przykład na gabloty reklamowe zazwyczaj najlepiej sprawdzają się gabloty przeszklone jednoskrzydłowe, aby nie zasłaniały potrzebnych informacji, a na gabloty ogłoszeniowe warto patrzeć pod kątem łatwości i możliwości wieszania ogłoszeń – polecane są gabloty korkowe. Przedstawiam poniżej kilka z gablot w różnych wymiarach i typach z ich orientacyjnymi cenami, tak abyś wiedział na co zwracać uwagę przy zakupie.
Gabloty reklamowe, czy ogłoszeniowe możemy podpiąć pod jedną kategorię. Taka gablota wewnętrzna, przeszklona z jednym skrzydłem o wymiarach 50 x 70 cm to koszt około 250 zł, a ta sama z dwoma skrzydłami i wymiarami 100 x 70 cm to już koszt od 400 do 500 zł.
Gablota na zewnątrz, jednoskrzydłowa wieszana o wymiarach 50 x 70 cm to wydatek około 350 zł, a gablota zewnętrzna jednoskrzydłowa wolnostojąca o wymiarach 50 x 100 x2 00 cm to koszt około 850 zł.