Jaka powinna być witryna na zewnątrz – witryna, gablota stojąca

Jaka powinna być witryna na zewnątrz – witryna, gablota stojąca

Dobrym sposobem na umiejscowienie ogłoszeń na powietrzu jest zamontowanie specjalnych gablot, są to witryny stojące lub wiszące przeznaczone do montażu na zewnątrz. Jeżeli chcesz, żeby Twoje ogłoszenia bądź reklamy były widoczne dla przechodniów taka witryna stojąca może być zamontowana na chodniku, w parku lub innych miejscach, gdzie jest duże natężenie ruchu.
Przedstawiam poniżej kilka ważnych informacji na temat takich gablot zewnętrznych którymi warto się kierować, aby posłużyły nam przez wiele lat.
Zewnętrzna gablota stojąca powinna mieć ramę wykonaną z dobrej jakości aluminium. Ważne jest, aby rama nie rdzewiała pod wpływem czynników takich jak opady atmosferyczne.

Powierzchnia użytkowa gabloty może być wykonana z blachy magnetycznej, lub płyty korkowej. W takim wypadu łatwo jest zarówno powiesić ogłoszenie, jak i je później zdjąć, a przypadku tablic gdzie ogłoszenia przyklejane są taśmą klejącą ślady po taśmie często zostają i tablice tracą estetyczny wygląd.
Ważne jest, aby witryny miały zamontowane zamki ochronne na klucz, aby ogłoszenia czy reklamy nie zostały zdewastowane.
Oczywistym jest również to, że witryna stojąca powinna być przeszklona, aby uniknąć zniszczeń ogłoszeń przez deszcz, śnieg, czy wiatr.