Jaką gablotę wiszącą wybrać? Gabloty na modele – witryna wisząca.

Jaką gablotę wiszącą wybrać? Gabloty na modele – witryna wisząca.

Wśród wielu rodzai dostępnych na rynku witryn mamy do wyboru witryny stojące, gabloty wiszące, gabloty na modele, sztandary, czy ogłoszenia. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem witryny dla siebie określ jakie przeznaczenie ma ona spełniać.

Witryny wiszące doskonale posłużą się w takich dziedzinach jak:
-gablota wisząca na ogłoszenia, reklamy, plakaty, mapy ważne informacje dotyczące jakiegoś wydarzenia, bądź miejsca, tutaj sprawdzą się gabloty jednoskrzydłowe z dużą powierzchnią do wglądu.

-na ekspozycje, ciekawe modele, cenne puchary, unikatowe eksponaty dobrze sprawdzi się witryna wisząca z półkami przeznaczonymi do ekspozycji tych właśnie wyżej wymienionych eksponatów.

-jeżeli chcesz podkreślić wygląd jakiegoś eksponatu, czy plakatu i dodać mu więcej uroku fajnym rozwiązaniem jest zamontowanie wewnątrz gabloty na modele podświetlenia ledowego, lub halogenowego specjalnymi lampami. Zapewni to również bardzo dobrą widoczność w zaciemnionych pomieszczeniach, lub nocą.

-zastanów się również nad tym, czy gablota ma być przeznaczona do jakiegoś pomieszczenia, czy ma być na zewnątrz budynku. Jeżeli gablota wisząca ma wisieć na powietrzu warto wybrać taką, która jest przystosowana do różnych warunków atmosferycznych.