Podział na gabloty wiszące i stojące – krajowe gabloty informacyjne. Gabloty aluminiowe i szklane

Podział na gabloty wiszące i stojące – krajowe gabloty informacyjne. Gabloty aluminiowe i szklane

W miejscach, gdzie potrzebujemy zamieścić ważne informacje, czy ogłoszenia warto zaopatrzyć się w krajowe gabloty informacyjne, które dają możliwość zawieszenia informacji bez ryzyka zniszczenia jej przez osoby trzecie, czy czynniki atmosferyczne. Takie gabloty znajdziemy między innymi na przystankach, szkołach, szpitalach, urzędach, czy innych miejscach użyteczności publicznej, często są też wykorzystywane w dużych firmach, aby podkreślić najważniejsze informacje dla pracowników.

Przy wyborze takie gabloty warto zapoznać się z występującymi rodzajami, aby dobrać najbardziej odpowiednią do własnych potrzeb. Oto podstawowe typy w jakich występuję krajowe gabloty informacyjne, ich rodzaj i przeznaczenie
Podstawowym podziałem jest podział na krajowe gabloty szklane wiszące i krajowe gabloty szklane stojące. Obie mają przeszkloną powierzchnię gdzie dokładnie widać umieszczone ogłoszenia. W zależności od wielkości takiej tablicy możemy wybrać jedno, dwu, lub trzyskrzydłowe, mogą być również jedno, bądź dwustronne. Doskonale sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach, ale również na zewnątrz z racji tego, że są to krajowe gabloty aluminiowe materiał ich wykonania sprawdzi się w różnych czynnikach atmosferycznych, jak mocne słońce, deszcz, czy śnieg. Tak jak sama nazwa wskazuje różnią się metodą mocowania, wiszące mocujemy je do ściany za pomocą zawiasów, a te stojące wkopujemy w podłoże, dzięki czemu możemy wybrać dogodne miejsce na jakiejkolwiek przestrzeni.